Bizimle iletişim kur
Chen

Telefon numarası : 86-13816027362

Naber : +8613816027362

XCEL Medical Solutions Co., Ltd.

ÖNCE MÜŞTERİ, ÖNCE KALİTE, HER ZAMAN GELİŞTİRMEYE VE YENİLİKÇİ OLMAYA DEVAM ETMEKTEDİR

 

 

 • XCEL Medical Solutions Co., Ltd.
 • XCEL Medical Solutions Co., Ltd.
 • XCEL Medical Solutions Co., Ltd.
 • XCEL Medical Solutions Co., Ltd.
 • XCEL Medical Solutions Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar XCEL No. Çalışanları >100
Yıllık satış 2,500,000-3,100,000 Yıl kurulan 2012
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş

XCEL Medical Solutions Co., Ltd., Medikal Gaz Manifoldu, Basınç Düşürücü Valfler ve Şamandıra dahil olmak üzere Medikal Gaz Boru Hattı Sistemi, Oksijen ve Vakum Solunum Tedavisi ve Ambulans Oksijen Tedarik Çözümleri ile ilgili ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesine kendini adamıştır. Tip Oksijen İnhalatörleri, Emme Regülatörleri, Duvara monte Oksijen İnhalatörleri, Taşınabilir Oksijen İnhalatörleri ve çeşitli Medikal Gaz Terminalleri (hava, oksijen, vakum), vb. Üretim, geliştirme ve araştırma alanındaki onlarca yıllık tecrübemizle ürünlerimiz iyi karşılanmaktadır. müşteriler tarafından ve dağıtım kanallarımız yurtiçi ve yurtdışında kurulmuş ve büyümüştür.Satış öncesi teknik bilgiler, ısmarlama tasarım ve satış sonrası bakım hizmetleri ile teknik destek ekibimizle birlikte müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmekteyiz.Atölyemiz, gelişmiş üretim ekipmanları, laboratuar ve muayene odaları ile donatılmış 1.800 metrekarelik bir alanı kapsamaktadır.

 

Şirket, Ulusal standartlara, Endüstri standartlarına ve Tescilli ürünün işletme standartlarına uygun olarak üretimini sıkı bir şekilde organize etmekte ve proses boyunca ürün kalitesini etkileyen tüm faktörleri kontrol ederek niteliksiz hammaddelerin üretime alınmamasını, niteliksiz parça ve bileşenlerin alınmamasını sağlamaktır. transfer edilmiş ve kalifiye olmayan ürünler Fabrikadan çıkmayınız.Müşteri memnuniyeti amacıyla yüksek kaliteli ürünler sunmak için yasa ve yönetmeliklere uyuyor ve bilimsel yönetimde ısrar ediyoruz.

 

Şirket 2017'den beri EN ISO 13485: 2016, EN ISO 13485: 2016 / AC: 2016 standartlarını uygulamakta ve belgelendirilmiş bir kalite yönetim sistemi kurmuştur.Müşterinin gereksinimlerini karşılamak ve düzenlemelere ve standartlara uymak için, personel bilgi düzeyini iyileştirmeye, malzeme kaynaklarını zamanında zenginleştirmeye ve şirketin üretiminin tüm süreç boyunca kontrol edilmesini sağlayabilecek sistem yönetimini güçlendirmeye özen gösteriyoruz.Böylece ürünümüzün kalite ve kalite yönetim sistemi sürekli iyileştirilebilir.

 

Önce Kalite ve Önce Müşteri ilkesine dayanarak, üstün teknik gücümüz, gelişmiş ekipmanımız, sıkı yönetimimiz ve iyi hizmetimizle, müşterilerimiz için sürekli olarak güvenli ve etkili Tıbbi ürünlere adadık.

 

 

Ekle: No.1 Budling, Yang Tang Endüstri Parkı, Lin Gui Bölgesi, Gui Lin Şehri.Posta Kodu: 541100

Tel: + 86-773-5583849 Faks: + 86-773-5583849

 

 

Geçmiş

2012 yılında kurulan XCEL Medical Solutions Co., Ltd., bir Çin-Yabancı ortak girişimidir ve Avustralya XCEL Medical Co., Ltd. ve Shanghai Xinghua Medical Equipment Co., Ltd. tarafından yatırılmıştır ve bunlardan Shanghai Xinghua Medical Equipment Co., Ltd. 1996 yılında kurulmuştur. Şangay Xinghua Medical Equipment Co., Ltd.'nin birikmiş onlarca yıllık endüstri deneyimi ve teknolojisi ile, XCEL Medical Solutions Co., Ltd., tasarım gibi kapsamlı geliştirme ve üretim yeteneklerine sahiptir. Ar-Ge, CNC işleme, plastik kalıp döküm ve Ar-Ge, üretim ve satışı entegre eden teknoloji odaklı bir kuruluş olan kalıp tasarımı ve imalatı.

Hizmet

XCEL Solutions aşağıdaki ürün ve hizmetleri sunmaktadır

 • Medikal Gaz Boru Sistemlerinin Sıkıştırılmış Tıbbi Gazları için Terminal Üniteleri
 • Anestezik Gaz Tahliye Sistemleri için Terminal Üniteleri
 • Tıbbi Emme Ekipmanları (Vakumla Güçlendirilmiş)
 • Medikal Gaz Boru Sisteminin Terminal Üniteleri için Medikal Akış Ölçer
 • Medikal Gaz Basınç Regülatörleri
 • Debi Ölçme Cihazlı Medikal Gaz Basınç Regülatörleri
 • Çok çeşitli Akış Ölçerler, Medikal Gaz Regülatörleri, Emme Düzenleyicileri ve Konektörler.
 • Ambulans veya Acil durum kullanımı için özel olarak tasarlanmış bir dizi Boru Hattı Gazı ürünleri.
 • Ambulans veya Acil kullanım için özel olarak tasarlanmış Medikal Gaz Manifoldu。
 • Çevrimiçi servis ve onarım danışmanlığının yanı sıra 'Fabrikaya Dönüş' onarım tesisi de mevcuttur.
 • XCEL'in Medikal Gaz Üniteleri dünya çapında hastane koğuşlarında ve tiyatrolarda, ameliyatlarda, kliniklerde vb. Kullanılmaktadır.
Ekibimiz

Guilin atölyemizde çalışan 60'tan fazla çalışan ve bunlardan 5'i Ar-Ge ekibimizdeki teknik profesyoneller. Kurucumuz ve kurucumuz Sayın Xue ile liderlik eden Ar-Ge ekibimiz sektörde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Bizler, yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmamızı sağlayan kapsamlı tasarım, üretim ve mühendislik deneyimi ve bilgisine sahip profesyoneliz. Her müşterinin özel talebini karşılamak için en iyi çözümü sağlamaya çalışıyoruz.